Project Description

Maska e Arit 24K

REZERVO TRAJTIMET

Kujdesi i Fytyrës

rezervo tani

Tretmanet më të mira për Fytyrë

Ne në AME Laser Clinic ju ofrojmë tretmane të ndryshme për fytyrën tuaj. Ne përdorim aparaturat e fundit, teknikat më moderne, dhe vetëm produkte origjinale për të ju ofruar një fytyrë të pastër, të butë e me shkëlqim.

Maska e Arit 24K :

💫 Ndihmon rigjenerimin e qelizave.
💫 Përmirëson elasticitetin e lëkures.
💫 Redukton thatësinë dhe rrudhat, duke i dhënë lëkurës një pamje më rinore.
💫 Stimulon prodhimin e kolagjenit
💫 Ndihmon trajtimin e akneve dhe imperfeksioneve të lëkures

Në fund të trajtimit ju do të ndjeni menjëherë efektet, fytyra juaj do të jetë më e butë, më e pastër dhe me më shumë shkëlqim se asnjëher më parë.

“Një eksperiencë e veçant… kështu mund ta përshkruaj trajtimin që e bëjnë në AME Laser Clinic. Bëra tretmanin e plotë të kujdesit të fytyrës dhe tani fytyra ime është me e butë se kurrë më parë”.
EGZONA MUQIQI